אודות

פלג - הורדת ברושור
הורדת ברושור PDF

חטיבת הייצור לתעשייה, בעלת ניסיון רב שנים של ייצור חלקים בעיבוד שבבי עבור לקוחות מובילים בישראל ובחו”ל. ראשית פעילות החטיבה בשנות ה-60, לאורך השנים ביססה החטיבה את מעמדה כמובילה בתחום בזכות השילוב המנצח של טכנולוגיות מתקדמות, הליווי ההנדסי, הפתרונות היצירתיים, היכולת ללוות את הלקוח משלב הקונספט והפיתוח לשלבי הייצור mass production ולספק פתרונות מקיפים בתחום בהתאם לדרישת הלקוח.

 

החטיבה מרחיבה באופן מתמיד את פעילותה בשווקים ובתחומים חדשים תוך שמירה על איכות המוצרים והשירות הגבוה שהקנו לה את מעמדה כחברה מהמובילות בשוק.
החברה ממשיכה להשקיע בהתמדה בפיתוח הטכנולוגי של החטיבה מנת לענות בצורה טובה יותר על צרכי הלקוחות.


צוות התפעול והייצור בחברה ביחד עם מחלקת התפ”י ההנדסה והפיתוח מונה כיום מעל 70 מרכזי עיבוד וכ- 190 אנשי מקצוע, הנדסאים וטכנאים, התומכים באופן שוטף בתהליכי הייצור והעבודה השונים, מספקים תמיכה, ייעוץ וסיוע במתן פתרונות טכניים ללקוחות , כל זאת תחת בקרת איכות קפדנית ועמידה בזמני האספקה שנקבעו.

החברה נותנת מענה לכל נושאי התפעול, החל מתכנון המוצרים ובניית אבי-טיפוס, דרך טיפול ברכש ולוגיסטיקה ועד ייצור סדרתי, הרכבות אלקטרו-מכאניות, אינטגרציה בין המערכות השונות ומתן פתרונות Turn Key מלאים. כל תהליכי הפיתוח ,הייצור וההרכבה של החברה עומדים בתקני ISO 9001 ,14000 ISO ,18000ISO וכמו כן תקן רפואי 13485 ISO תוך הקפדה על איכות גבוה ושיפור מתמיד.


מכלול היכולות הטכנולוגיות בחברה מאפשר עיבוד של מתכות מסוגים שונים כגון פליז, נירוסטה, ברונזה, אלומיניום טיטניום,טונגסטן וכד’, כמו כן הוא מאפשר עיבוד של חומרים פלסטיים כגון אקולון, PVC, אצטל, טפלון ועוד.

 

החטיבה נותנת מענה לייצור מגוון פריטים בו זמנית בפרקי זמן קצרים, ומסוגלת לספק סדרות ייצור בסדרי גודל שונים לדרישת הלקוחות.
בין לקוחות החברה תעשיות המים, מוצרי בקרה, מוצרי בטיחות, ציוד רפואי, דנטלי ואביזרים נלווים בתחום האורתודנטיה , אורתופדיה, אורולוגיה וקרדיולוגיה.